Říjen 2008

lazy town(anglické písničky)

29. října 2008 v 13:17 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥

Musí se uznat, že ta česká je teda fakt falešná :(


Diplomky za bleskoveškuuu

28. října 2008 v 16:36 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥
pokud možno hlásni tady jsem tamako teresqa:tady-kikni....
je to s obouma :D
promiň našla jsem jen blood+ tak doufám, že tohle se ti bude taky líbit
Dávej si víc snahu z bleskovkama :(
dufám, že se ti líběj? :D
doufám, že se ti tahle fotenka líbí páč mě se líbila ze všech nejvíc!!!!
JSem nevěděla akou lily tak sem ti dala dvakrát avril
:(
Našla jsem jen maí obrázky tak jsem je dala vedle sebee
__________________________________________________________________________

Doufám že se vám budou líbit :)pokud ne máte smůlu

jo a udělala jsem pro všechny diplomky jen sem kontrolovala kdo si s tím dá snahu

bleskovečka

27. října 2008 v 9:19 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥
Ahojky!

Jak se říká týhle prapodivný hvězdičce?(pokud nezodpovíš správně dostaneš jen videos s tvojí celebritou :(,)

Kolik ti je?

Máš zuby :D?

Byla to hloupá otázka, že jo?

emily osment/miley cyrus?

mitchel musso/lucas grabeel?

máš mp3?

co na diplom nebo na video?

sims2

26. října 2008 v 18:44 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥

růžové hadříky

24. října 2008 v 17:13 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥
oblečení the sims2

24. října 2008 v 17:09 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥
zdroj:glamourslounge

//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 52, formatId: 44, url: new String(window.location.href), cborder: 'ff9900', cbackground: 'ffffff', ctitle: '000000', ctext: 'ff9900', curl: '000000', simg: 1 }); //]]>

Nový komentářemma fotky

24. října 2008 v 17:04 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥
Claire Holt
Claire Holt
Claire Holt
Claire Holt

rikki fotky

24. října 2008 v 17:01 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥
Cariba Heine
Cariba Heine
Cariba Heine
Cariba Heine
Cariba Heine
Cariba Heine

fotenky cleo

24. října 2008 v 16:55 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥
Phoebe Tonkin
Phoebe Tonkin

hry do mobilu ke stažení zdarma

24. října 2008 v 10:31 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥

Zdojíšek: http://www.mobil-hry.cz/

Pocket Sudoku

Sudoku je hra, jíž netřeba představovat. Čtverečkové pole, zčásti vyplněné a zčásti čekající na vaše písmenka, ohromilo celý svět a nyní pomalu ohromuje i ten herní. Všemožných variant sudoku jsme na mobilech viděli plno, jen jedna je ale nejlepší. Jmenuje se docela stylově - Pocket Sudoku. V čem je tak výjimečná? Především možností zvolit si obtížnost. Každý si tak přijde na své, ať už půjde o stovkami her ostříleného borce či naprostého začátečníka, který ještě ani pořádně nezvládá pravidla. Pocket Sudoku umí generovat stále nová a nová sudoku, takže se nikdy nebudete nudit. Jednou z užitečných funkcí je také možnost nechat si dopočítat sudoku. Když si tak někdy nebudete vědět rady se sudoku např. v novinách, stačí jej zadat do mobilu a ten během okamžiku oznámí řešení.
C2Doom

Pro telefony s operačním systémem Symbian je tu skvělá předělávka klasiky všech klasik - božské střílečky Doom! ono vlastně nejde o předělávku - jde vlastně o program, který vám umožní hrát stařičkého Dooma na telefonu. K tomu ovšem potřebujete soubory s koncovkou .WAD, které najdete pouze v původní hře. Stáhněte si tedy instalační soubor C2Doom a připojte k němu ony soubory, bezchybnému zážitku již poté nic nebrání!

Future Force

Další vesmírná střílečka? Future Force se nijak netají tím, že nepřináší nic nového, z čeho bychom se měli posadit na zadek. Naopak, jde o tuctový vesmírný shooter - máte raketku a střílíte na všechno, co se k vám pokusí přiblížit. Nenechte se ovšem zmást tím, jak jednoduše to zní. Skutečnost je úplně jiná a rozhodně se při likvidaci nepřátelských raket zapotíte. A co je mnohem lepší, budete se u toho výborně bavit. Lepší vesmírnou střílečku nenajdete. A vůbec nevadí, že není originální. Nedostatek v invenci dohání kvalitou!

Johny Rumble 2

Johny je drsňák, typický hrdina každé akční hry. Běhá, skáče, cizí mu není ani akrobace - a nebojí se ani zbraní. O co půjde v samotné hře asi tušíte už i z těchto několika málo slov. Dostanete svého hrdinu a budete se muset dostat z jednoho konce levelu na druhý. Cesta to rozhodně nebude lehká: ať už kvůli překážkám, které si pro vás připraví prostředí každého levelu, nebo - a to především - vinou nepřátel, kteří se vám budou pořád lepit na záda a snažit se vás zabít. Tahle hra by ve vašem telefonu rozhodně neměla chybět.

Elven Sniper

Her, kde v hlavní roli vystupuje ostřelovač, není málo. Elven Sniper je však v něčem jiná - postava ostřelovače zde není prezentována jako vlk samotář, který jednou za uherský rok vyšle jednu dobře mířenou střelu. Tady kosíte nepřátele ve velkém. Od skutečného ostřelovačského řemesla tak má hra na míle daleko, na druhou stranu se ovšem může pochlubit nezvykle chytlavou hratelností. Už od první minuty jste zavaleni obtížnými úkoly, nemáte čas si vydechnout… a náramně se bavíte!

3D Attack Chopper

Stará klasika jménem Attack Chopper se vrací! Tentokrát si ji užijeme na mobilních telefonech. Zde nás pohostí vším, na co si vzpomenete z původní hry - perfektní adrenalinovou atmosférou, chytlavou hratelností a jednoduchým principem. Dostanete vrtulník, neomezené zásoby paliva a střeliva a budete se muset vypořádat s nepřátelskou přesilou přilétající ze všech stran. Hra je velmi jednoduchá, ostatně jako její předloha. Nenechte se ale odradit prvním dojmem a (možná až příliš) jednoduchou grafikou. V jádru je 3D Attack Chopper hra výborná, proto ji rozhodně vyzkoušejte.
________________________________________________________________________Tibia ME

Na PC je žánr MMORPG v poslední době jedním z nejoblíbenějších, ovšem kdo by byl čekal, že se rozšíří také na mobilní telefony? Ano, a dokonce ne první - již delší dobu si můžeme zahrát například několik epizod Era of Eridolon, ovšem ta je v naší zemi prakticky neznámá. To se ovšem nedá říct PC verzi Tibie, která je jedním z nejhranějších free MMORPG. Udělat mobilní verzi je pak docela logický krok a já můžu říct, že zpracování tvůrci hry rozhodně neodflákli. Možnosti odpovídají osekanému MMORPG - prozkoumávání světa, dungeony, různé předměty, interakce s ostatními hráči… Grafika je velmi pěkná, za nevýhodu bych označil snad jen to, že je hra místy poněkud hluchá co se náplně týče.DOWNLOAD: Stahujte java hru zdarma!

Frozen Bubble

Takový jednoduší tetris - tak by se ve zkratce dala popsat hříčka Frozen Bubble. Princip hry je totiž staré ruské klasice velmi podobný. Jen kostičky vystřídali bublinky a místo celé řady vám tady půjde jen o trojice. Zkrátka k sobě skládáte tři stejnobarevné bubliny, čímž docílíte jejich zmizení. No a půjde vám samozřejmě o to, aby na hrací ploše nezůstaly bubliny žádné. Že to vypadá jednoduše? Nenechte se zmást, tak to vypadá vždycky. A realita je někde úplně jinde… což mimo jiné znamená i to, že se hra může pochlubit dlouhou a vskutku návykovou hratelností. Už jen proto se ji vyplatí vyzkoušet.

Devil's Fat Incubation

Plošinovek je možno na mobilních telefonech nalézt plno. Nicméně těch povedených a navíc zdarma, věru mnoho neexistuje. Jednu takovou tu pro vás máme, jmenuje se Devil´s Fat Incubation a pokud máte v oblibě klasického Maria, budete ve svém živlu. Tento král mezi plošinovkami totiž vsadil na vůbec nejjednodušší koncept; skákání po plošinkách a ničení mnoha nepřátel. Ačkoliv to může znít jako nuda, je tato mobilní hra zdarma neuvěřitelně chytlavá a zábavná! Jako plus si připočtěte také skvělé technické zpracování… Jak stáhnout; Pro stáhnutí musíte hru zaregistrovat, tedy na stránky autorů vložit kód ze hry a nechat si vygenerovat registrační číslo. Nicméně platit nic nemusíte (takže mobilní hra zdarma) a přístup na internet také nemusíte mít.

Vlak

Dosovou klasiku jménem Vlak netřeba představovat - každý trošičku odrostlejší hráč ji jistě dobře zná z hodin informatiky na základní škole. A ti, kdo to štěstí neměli, si hru užijí o to více nyní. Vlak totiž přichází v mobilní podobě zcela zdarma pro všechny telefony podporující javu! Princip zůstává zachován. Jde tedy o variaci klasického hada, ovšem s tím rozdílem, že předem vidíte, kde jsou umístěny předměty, které musíte sbírat. V cestě vám přitom bude stát nejedna nemilá překážka… a srážka vlaku tak může nastat při jakékoliv menší nepozornosti. Hodně štěstí, pane strojvedoucí!

Orion Squad I: Mission Asteroid

Orion Squad 1 je chytrá hra. A nejen proto, že je určena pro telefony s operačním systémem Symbian - chytrá je především v tom, jak zachází s hráčem. Ještě se ani pořádně nespustí a už máte bradu až u země a jazyk vypláznutý - takový dojem udělá grafika! Nejde přitom o nikterak propracované prostředí. Pozadí je černé (odpovídá žánru vesmírných stříleček), raketky také nejsou moc detailní… ono je to ale celé takové svěží, rychlé a hezky se na to kouká. Co je ale hlavní, ono se to i hezky hraje. Proto neváhejte ani sekundu, pokud máte vesmírné střílečky rádi. Tahle vás určitě chytne.

Adventures of Aggto

Adventures of Aggto je jednou z mála arkádových mobilních her, které vůbec stojí za to, abychom si je stáhli do našich mobilních telefonů. A to nejlepší na tom je, že za ni nezaplatíme ani halíř. O co jde? Budeme tahat za nitky malé postavičce, nápadně připomínající malou modrou bramboru, se kterou máme úkoly poněkud prosté; ničit nepřátelé, probíjet se jednotlivými levely dále a především sbírat skryté klíče. Připočtěte pěknou grafiku a dlouhotrvající hratelnost a není co řešit! Jak stáhnout; Pro stáhnutí musíte hru zaregistrovat, tedy na stránky autorů vložit kód ze hry a nechat si vygenerovat registrační číslo. Nicméně platit nic nemusíte (takže mobilní hra zdarma) a přístup na internet také nemusíte mít.

video-Lean On Me

24. října 2008 v 10:13 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥

video+textík

24. října 2008 v 10:05 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥
[Mitchel; Rapping]
Hahaha Mic check, 1,2,1,2
Alright it's working, Yo, welcome to the best collaboration Of all time Ever made Emily Osment Mitchel Musso And B.T. on the track
Word

[Mitchel]
If I were a rich man
With a million or two
I'd live in a penthouse
In a room, with a view

And if I were handsome
Well, It could happen
Those dreams do come true

[Both]
I wouldn't have nothin if I didn't have you
I Wouldn't have nothin if I didn't have you
I wouldn't have nothin if I didn't have

[Mitchel]
Wouldn't have nothing

[Emily]
For years I have envied
Your grace and your charm
Everyone loves you, you know?

[Mitchel]
Yes I know I know I know

[Emily]
But I must admit it.

[Mitchel]
Go on, admit it

[Emily]
Big guy you always come through

[Mitchel]
Yes I do, I do, I do

[Both]
I wouldn't have nothin if I didn't have you (yea)
You and me together
That's how it always should be
One without the other
Don't mean nothing to me, nothing to me.

[Mitchel]
Yeah I wouldn't be nothin
If I didn't have you to serve
Just a punky little eyeball
And a funky optic nerve (word)

[Emily]
Hey I never told you this, but uh
Sometimes I get a little blue

[Both]
But I wouldn't have nothin if I didn't have you,

[Mitchel]
Yes you are yo

[Both]
Lets dance

(Woa a oh oh oh, Woa a oh oh oh, Woa a oh oh oh, O a oh o oh, Woa a oh oh oh, woa,a,oh ah oh, , woa,a,oh ah oh, o a oh o ah)

[Mitchel]
I wouldn't have noting nothin
If I didn't have you
I wouldn't know where to go, no no no

[Both]
Or know, what to do
I don't have to say it
Cause we both know it's true
I wouldn't have nothin if I didn't have you
I wouldn't have nothin if I didn't have you
I wouldn't have nothin if I didn't have
Wouldn't have nothin if I didn't have you

video+text

24. října 2008 v 10:01 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥
pokud to nepujde je tu další video

I don't think about it
I don't think about it
Misunderstood
Everybody feels that way sometimes
Oh oh oh oh
I wish I could Fit in with all the rest, but I
Oh oh oh oh
Got my own style
Got my own way
I don't care what people say, yeah
cause I don't think about it
I don't think about it
I don't think about it
Bein' myself there ain't no doubt about it I won't cry any tears
I'll just live without fear
I'm so happy cause
I'm Living my life and I don't think about it

A shooting star
Twinkling across the sky at night
Oh
Near or far
I'm wishing everyting will be alright
Oh oh oh oh
Got my own dreams
Got my own plan
Gonna get there any way I can
cause I don't think about it
I don't think about it
I don't think about it
Bein' myself there ain't no doubt about it I won't cry any tears
I'll just life without fear
I'm so happy cause I'm
Living my life and I don't think about it

Got my own style
Got my own way
I don't care people say, yeah
cause I don't think about it
I don't think about it
I don't think about it
Bein' myself there ain't no doubt about it I won't cry any tears
I'll just live without fear
I'm so happy cause I'm
Livin my life and I don't think about it

I don't think about it
I don't think about it
I don't think about it
Bein' myself there ain't no doubt about it I won't cry any tears
I'll just live without fear
I'm so happy cause I'm
Living my life and I don't think about it

Think about it
Think about it

I don't think about it

Cause I'm living my life and I don't think about

music video

24. října 2008 v 9:54 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥

No tahle písnička by se měla dát do rádia zpívaj úplně bomba stycky

říkám si a jím normálně

22. října 2008 v 17:39 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥
PrOč jsem tak tlustá já chci zhubnout jasně taky si to říkám, ale můj režim je takovíhle:
snídaně:rohlík s marmeládou atd.
svačina:žádná
obět:něco ze školy nebo z domu klasika
svačina:jogurt smetanový s příchutí
večeřě:podobná jako obět nebo rohlík)
svčinsvačina:no třeba sušenka a jablko

Jídla anorektiček:
snídaně:latéé nízko tučné
svačina:minerální voda
obět:jogurt nízkotučný s ovocem nejlépe se zeleninou jako celer
svačina :minerální voda
večeře:čtvrt celozrného rohlíku

NO teda abych přiznala anorektičkou bý nechci jak to potom vypadá:
http://system.bloger.cz/img/users/adzigirls/aggy.jpgno prostě kostra a naní nic už ani kůži nemá a srdce malé jako malíček miminka
http://system.bloger.cz/img/users/adzigirls/cinanka.jpgtomuhle říkám humus černá barva a anorexie to se radči dám na emo.
NO a proč Je naopak hezký být normální holkou s mím režimek kukni:

emo bez anorexie a krásné bočky no to musí být
Zac Efrona tohle to je pro fanoušky zaca nebuŤ te ani tlusté ani hubené a zac vás bude žrát

přaj si a měj

22. října 2008 v 10:25 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥
Záhlavý:
barva:
nápis nazáhlavý:
když to nebude úplný ještě napiš víc

ahuuj

21. října 2008 v 18:21 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥

Blog se vrací nedivte se když nejde po dobrím tak to půjde po zlím...:D holt lidii bude te tu muset vydržet :)

DIplomešky

12. října 2008 v 12:09 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥
pardon za ty diplomky, ale chtěla jsem vám udělat větší překvápko a tak jsem vymněnila falešné diplomky za pravé doufám, že vám to nebude vadit a vaše barvy zůstaly taky!!!!

for you-miss.trish
for you-Ani!tta
for-you-alisop
for-you izka
for-you-petulka

katy ryan

12. října 2008 v 11:54 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥
Kate Ryan
Povolání: Zpěvačka
Věk: 28
Datum narození: 22. 07. 1980
Místo narození: Tessenderlo, Belgie
Znamení: Rak

Životopis

Zpěvačka Kate Ryan - vlastním jménem Katrien Verbeeck - se narodila dne 22.července roku 1980 v Belgii v Tessenderlo.

Kate pochází z hudební rodiny,ve které hrají všichni na piano nebo kytaru.Proto se nemůžeme divit,že ji rodiče přihlásili na uměleckou školu. Už v devíti letech se učila hrát na piano a kytaru, nebylo pro ni nic těžkého naučit se hrát cokoliv.co slyšela v rádiu. Brala hodiny zpěvu a klavíru u své tety, která učila na konzervatoři, ale také od mnoha jiných učitelů. Studovala na umělecké škole, design šperků.

Se zpíváním začala v kapele Soapbend jako vokalistka.Později se osamostatnila a zpívá písně podomné stylu Madony,která je jejím vzorem.Dále se Kate líbí Alanis Morissett,4 Non Blondes a Aretha Franklin.K vlastní dráze jí dopomohli Andy Janssens seznámením s důležitými lidmi a producent Phil Wilde.

Kate Ryan je ve svém okolí dobře známá,protože její rodiče vlastní kavárnu s hospodou,kde nejen ona vystupuje.
Krom zpívání Kate Ryan ráda jezdí na koni,lyžuje na vodě,chodí na party a kreslí nebo maluje.

Kate Ryan má už za sebou vystoupení například v Nizozemsku,Španělsku,Itálii,Německu,Jižní Afrise,USA a veVelké Británii.


Bleskovka

7. října 2008 v 17:58 | ♥♥♥vaše rikky-tunistka♥♥♥
Diplomek není společný opakuji NENÍ
takže se hlaste jako obrázek je zvolen:
BoysBoysBoysBoysBoys
v jáký barvě chceš diplomek?
jak ti je?
doufám,že jsi si myslela ze začátku,že je zvětším?Ano/ne
proč jsi jsem přišla?
kolik ti je?
jakou barvu máš nejradči?
líbí se ti film hanah montana?
líbí se ti film ty vole kde mám káru?